aktywny wypoczynek

Nad Jeziorem Białe

Nasz ośrodek mieści się 30 metrów od strzeżonej plaży z doskonałymi warunkami do wodnych szaleństw. Co ważne – szczególnie dla gości z dziećmi – bezpieczeństwa codziennie pilnują tu ratownicy, a w odległości 20 metrów od brzegu głębokość jeziora nie przekracza 1,5 metra.Prócz tego do dyspozycji wczasowiczów są m.in. wypożyczalnia sprzętu wodnego, przebieralnie, ławki i duże boisko do gry w siatkówkę plażową.

Prócz tego do dyspozycji wczasowiczów m.in.: wypożyczalnia sprzętu wodnego, przebieralnie, ławki i duże boisko do gry w siatkówkę plażową.

Atrakcje
Dla dzieci i dorosłych

Na terenie ośrodka Białe Brenno

Atrakcje

Choć Jezioro Białe zapewnia mnóstwo zabawy, doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie samymi aktywnościami nad wodą człowiek żyje. Z tego powodu przygotowaliśmy dla naszych gości również wiele innych atrakcji.

 

Wybierasz się do nas z dziećmi? Z pewnością nie będą się u nas nudzić! Podczas ładnej pogody pobawią się na placu zabaw, poskaczą na trampolinie czy wykąpią się w rozkładanym basenie. Jeśli aura nie dopisze, nic straconego. Dysponujemy świetnie wyposażoną salą zabaw, a animator zadba o dostarczenie maluchom solidnej dawki rozrywki.

 

Zapewniamy również szereg atrakcji dla starszych gości. Organizujemy ogniska biesiadne z kiełbaskami i innymi smakołykami oraz cykliczne zabawy taneczne przy najlepszej muzyce. W naszym ośrodku znajdują się także stół do gry w bilard i miejsce do gry w badmintona.

 

Zgłodniałeś podczas zabawy? Odwiedź naszą restaurację, w której czekają na Ciebie smakowite dania kuchni polskiej. Jeśli nie trafiłeś w porę serwowania posiłków, nic straconego – zapraszamy do naszego baru, w którym serwujemy pyszne napoje, zarówno bezalkoholowe, jak i z procentami.

Coś dla tych młodszych...

... i dla nieco starszych

bawcie się dobrze

Atrakcje w okolicy

Atrakcje

Atrakcje czekają nie tylko na terenie naszego ośrodka, ale również w okolicy. Wynajmij domki nad jeziorem w Brennie i ciesz się wszystkim, co ma do zaoferowania Przemęcki Park Krajobrazowy. Wypożyczysz w nim rowery, zorganizujesz przejazd bryczką czy spływ kajakowy. Jesienią możesz wybrać się z rodziną na grzybobranie i spokojnie szukać leśnych skarbów albo urządzić zawody, by przekonać się, kto zbierze ich najwięcej. Na osoby poszukujące adrenaliny czeka z kolei gra w paintball. O szczegóły atrakcji pytaj w recepcji naszego ośrodka.

*na życzenie naszych gości organizujemy indywidualne scenariusze spędzania wolnego czasu

Zapytaj o szczegóły atrakcji

+48 506 395 999,
kontakt@bialebrenno.pl