miejsce na Twoją imprezę

Wynajmij Białe Brenno dla siebie

Wydarzenia

Chcesz zorganizować wydarzenie w wyjątkowym miejscu? Białe Brenno czeka na Ciebie! Nasz ośrodek położony nad brzegiem Jeziora Białe, na Pojezierzu Leszczyńskim, stanowi wyjątkową scenerię dla wszelkiego rodzaju eventów: wesel, komunii, konferencji, szkoleń, wyjazdów integracyjnych i innych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w organizacji wydarzenia, dbając o każdy detal i zadowolenie wszystkich uczestników.

Ośrodek Białe Brenno

Konferencje i szkolenia

Rozwijaj biznes nad Jeziorem Białe. Zaproś swoich współpracowników na spotkanie w wyjątkowej scenerii, podczas którego praca będzie przyjemnością. Oferujemy dwie klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Zapewniamy dostęp do Wi-Fi i parking.

Konferencje
Ośrodek Białe Brenno

Wyjazdy integracyjne

Organizujesz wyjazd integracyjny dla swoich pracowników? Nasze domki nad Jeziorem Białe to miejsce, które sprzyja tworzeniu i pogłębianiu relacji. Przygotowujemy indywidualne scenariusze spędzania czasu wolnego dla grup zorganizowanych, zarówno na świeżym powietrzu, jak i pod dachem. Możesz mieć pewność, że nikt nie będzie się nudził.

Imprezy
Ośrodek Białe Brenno

Wesela

W kameralnej atmosferze Białego Brenna – w dwóch salach bankietowych, a nawet namiocie imprezowym – organizujemy niezapomniane weekendy ślubne na łonie natury. Do każdego wesela podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz, żebyśmy przygotowali ofertę przeznaczoną specjalnie dla Ciebie.

Wesela
Ośrodek Białe Brenno

Spotkania rodzinne

Zaproś najbliższych na wyjątkowy obiad. Usiądźcie przy jednym stole pod chmurką i rozsmakujcie się w pysznych daniach kuchni polskiej. Zapewniamy indywidualne menu dopasowane do preferencji i potrzeb gości. Zabieracie ze sobą dzieci? Dzięki placowi i sali zabaw nie będą marudzić nawet przez chwilę.

Spotkania
Ośrodek Białe Brenno

Komunie i chrzciny

Chrzciny i komunia to wyjątkowe momenty w życiu najmłodszych. Z miłą chęcią pomożemy Ci w organizacji pięknego przyjęcia nad Jeziorem Białe. Zadbamy o odpowiednią oprawę, dzięki czemu zarówno główny bohater wydarzenia, jak i Ty oraz zaproszeni goście zapamiętacie ten dzień na długo.

Komunie
Ośrodek Białe Brenno

Kolonie i wyjazdy dla dzieci

Białe Brenno to doskonałe miejsce na organizację niezapomnianego wyjazdu dla dzieci i młodzieży. Poza wyżywieniem i bazą noclegową gwarantujemy liczne atrakcje w wolnym czasie: zarówno powiązane z wodą, takie jak spływ kajakowy, jak i ognisko biesiadne z kiełbaskami czy zajęcia z animatorem.

Kolonie
Ośrodek Białe Brenno

Przyjęcia dla dzieci

Zapewnij swoim pociechom weekend świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Przygotuj swojemu dziecku przyjęcie urodzinowe zupełnie inne niż wszystkie. Dzięki placowi zabaw z trampoliną i rozkładanym basenem, boiskom sportowym i strzeżonej plaży żadne dziecko nie będzie się nudzić nawet przez moment.

Dla dzieci
wynajem sali i ośrodka

Dlaczego Białe Brenno?

Komfort

indywidualne podejście do wydarzenia

parking

profesjonalni barmani i kelnerzy

piękna okolica

możliwość postawienia namiotu imprezowego

restauracja

ikona check

organizacja czasu wolnego dla grup zorganizowanych

kameralna atmosfera

24 domki dla gości

.. a po wydarzeniu, zostań w Białym Brennie na dłużej

wynajmij domek
dol banner komunia
Niezapomniane chwile

w Białym Brennie

Wybierz termin na swoje wydarzenie

Wybierz