Zapraszamy do restauracji “Chianti”

Przepyszne dania kuchni polskiej

Poza porą serwowania posiłków przygotowaliśmy dla Państwa rozmaite desery lodowe, aromatyczne kawy, herbaty mrożone, przepyszne lemoniady w letnich smakach i małe co nieco dla zwolenników czegoś mocniejszego. Szczegóły dotyczące tygodniowego menu znajdą Państwo w recepcji ośrodka.

logo białe brenno ośrodek wypoczynkowy- domki, konferencje, wydarzenia, wesela, wynajem sali, ośrodek na kolonię, ośrodek nad jeziorem dla szkół, domki letniskowe, brenno domki jezioro, boszkowo, przemęcki park krajobrazowy, piotr protasiewicz, katarzyna protasiewicz, MAGDA ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy, piotr protasiewicz, katarzyna protasiewicz, leszno
restauracja

Codziennie świeże dania
i produkty

 

Śniadanie

Szeroki wybór dań ciepłych, wędlin, serów, chrupiącego pieczywa, warzyw i owoców.

cena: 20 zł

 

Obiad

Codziennie tradycyjny, dwudaniowy obiad wyłącznie ze świeżych produktów.

Cena: 23 zł

 

Kolacja

To Państwo wybieracie jej formę spośród trzech opcji: szwedzki bufet, grill lub ognisko. 

Cena: 20 zł

 

Pełne wyżywienie

Nie martwisz się o to, co zjesz na śniadanie, obiad i kolację. Od tego masz nas.

Cena: 44 zł

wesela, urodziny, kolacje firmowe

Catering

Wynajmij salę w Białym Brennie i nie martw się o nic więcej. Od wielu lat zajmujemy się też organizacją cateringu w lokalizacjach wskazanych przez naszych Klientów. Kompleksowo przygotowujemy wydarzenia małe i duże - od A do Z jesteśmy w stanie obsłużyć gastronomicznie spotkanie w Twojej firmie i zaspokoić zróżnicowane kulinarne potrzeby uczestników spotkania.

zobacz ośrodek

Poznaj Białe Brenno

nad jeziorem