dom nad jeziorem

Jaką wygodę oferują domki nad jeziorem?

Planując wakacje i rezerwując nocleg, masz do wyboru kilka opcji. Chcesz spędzić urlop lub weekend nad wodą? Dowiedz się, jakie korzyści niesie ze sobą wynajem domków nad jeziorem.

Atrakcje nad jeziorem

Wynajmując domek nad jeziorem, zapewniasz sobie przede wszystkim dostęp do mnogości atrakcji związanych z wodą. Możesz się kąpać, opalać, żeglować, pływać kajakiem, grać w siatkówkę czy piłkę plażową. Nasze domki znajdują się zaledwie 30 metrów od Jeziora Białego. Otwierasz drzwi, robisz kilka kroków i już jesteś nad wodą, aby móc oddać się swoim ulubionym aktywnościom.

Piękne otoczenie

Domek nad jeziorem to nie tylko woda, ale zwykle także piękna przyroda wokoło, którą możesz podziwiać, gdy od kąpania w jeziorze zmarszczy Ci się już skóra. Nasze domki nad jeziorem w Brennie znajdują się w centrum Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Wybierając się na wycieczkę pieszą lub rowerową, pooddychasz świeżym powietrzem, zobaczysz interesujące formy terenu i spotkasz wiele ciekawych gatunków roślin i zwierząt.

Prywatność

Domki nad jeziorem zapewniają prywatność, o którą trudno w pensjonacie czy hotelu. Duża liczba pokoi i goście tuż za ścianą sprawiają, że często nawet we własnym lokum nie jesteśmy w stanie poczuć się do końca swobodnie. Wynajem domku letniskowego sprawia, że pobyt staje się bardziej komfortowy – zwłaszcza gdy masz do dyspozycji własną łazienkę, tak jak w naszym ośrodku.

Wygody jak w hotelu? To możliwe!

Wynajem domku to na pewno nie oferta all inclusive, ale nie oznacza to, że nie możesz liczyć na dodatkowe wygody. Jeśli nie chcesz samodzielnie gotować, w naszym ośrodku znajdziesz restaurację, w której zjesz smaczne dania kuchni polskiej. Dla dzieci przygotowaliśmy plac i salę zabaw, trampolinę i rozkładany basen, a dla starszych stół do bilardu, ogniska biesiadne i zabawy taneczne. Dzięki tylu atrakcjom na 100% nikt nie będzie narzekać na nudę.